دریافت ویزای تایلند

ایرانیان برای سفر به تایلند نیازمند دریافت ویزا هستند. دونوع ویزای تایلند وجود دارد ویزای توریستی و ویزای کاری، بیشترین درخواست برای اخذ ویزای تایلند، ویزای توریستی این کشور است. ویزای کاری تایلند با مدرارک مربویط بصورت یکساله صادر می‌گردد.

ویزای توریستی تایلند برای مدت زمان ۵۸ روز معتبر است. اخذ ویزای تایلند شرایط سختی ندارد و به راحتی قابل اخذ است. خوب است بدانید دریافت Thailand pass از شرایط جدید ویزای تایلند می‌باشد. توجه داشته باشید آگرین گشت ویزای تایلند را فقط در قالب تور برای اخذ ويزاي تايلند اقدام می‌کنند.

مشاوره و دریافت ویزای شینگن در آگرین گشت شماره ۰۲۱۲۶۸۵۶۴۸۰ تماس بگیرید
تور تایلند نوروز ۱۴۰۲

ویزای تایلند – اقامت در هتل‌های ۴ و ۵ ستاره تاپ – بیمه مسافرتی – گشت شهری بهمراه راهنما + گشت پارک جنگلی بازدید از فیل‌ها…

شرایط جدید ویزای تایلند

شیوع ویروس کرونا شرایط اخذ ویزای تایلند را کمی پیچیده تر از گذشته کرده است. البته با بهبود شرایط کرونا و واکسیناسیون جهانی، صدور ویزای توریستی تایلند با شرایطی جدید نسبت به قبل از سر گرفته شده است.  بر اساس شرایط جدید ویزای تایلند متقاضی ویزا تایلند باید قبل از ارائه مدارک به سفارت تایلند در ایران، برای دریافت Thailand pass اقدام نمایید. گواهی دریافت دوز کامل واکسن کرونا حداقل دو دوز واکسن مورد تایید سازمان بهداشت تایلند مهمترین شرط برای اخذ ویزای “تایلند پس” می‌باشد.

مدارک لازم Thailand Pass

 • کارت واکسن دیجیتال که حداقل ۱۴ روز از تزریق دوز دوم آن گذشته باشد.
 • بلیط پرواز روفت و برگشت تایلند
 • بیمه نامه مسافرتی دارای ۲ ماه اعتبار مورد تایید تایلند همراه با پوشش درمانی کرونا به مبلغ ۱۰۰.۰۰۰ یورو
 • واچر تایید شده هتل محل اقامت در کشور تایلند

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تایلند

برای دریافت ویزای توریستی یک‌بار ورود تایلند نیاز به ترجمه مدارک‌ نیست.

 • تکمیل فرم درخواست برای تقاضای اخذ ویزای تایلند با امضا توسط متقاضی
 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار + کپی صفحه اول
 • کارت واکسن دیجیتال که حداقل ۱۴ روز از دوز دوم آن گذشته باشد
 • کپی از پشت و روی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
 • ۱ قطعه عکس رنگی 4*6 جدید با زمینه سفید
 • بلیط رفت و برگشت هواپیما
 • واچر هتل
 • بیمه مسافرتی بیمه 10,000 یورو 62 روزه با پوشش کرونا
 • گواهی تمکن ویزای تایلند
  • ویزای توریستی یکبار ورود حداقل موجودی 50 میلیون تومان برای هر نفر به زبان لایتن با مهر و امضای بانک
  • ویزای توریستی مالتی پل: حداقل موجودی 150 میلیون تومان

هزینه اخذ ویزای تایلند

برای اطلاع از قیمت ویزای فرانسه با مشاورین آگرین گشت تماس حاصل فرمائید. ویزای تایلند در دو نوع سینگل (‌یکبار ورود) و ۶ ماهه (مالتی پل ) صادر می‌شود. ویزای سینگل تایلند معمولا به همراه تور تایلند صادر می‌شود و حدودا ۶۰ یورو هزینه دارد. (75 یورو (ویزای توریستی یکبار ورود فوری) ویزای مولتی ۶ ماهه تایلند نیز با مبلغ 150 یورو می‌باشد.

نحوه اقدام ویزای تایلند

متقاضیان ویزای تایلند برای اخذ ویزای تایلند نمی‌توانند بصورت شخصی اقدام کنند. برای درخواست ويزاي تايلند شما می‌بایست به یک کارگزار و یا آژانس آگرین گشت درخواست ویزای خود را ارائه کنید.

سفارت تایلند در تهران

خوب است بدانید جهت اخذ ویزای تایلند به وقت سفارت نیازی ندارد. چرا که نیازی به حضور شما جهت اخذ ویزای تایلند نیست.

آدرس سفارت تایلند

تهران، بهارستان، پارک امین الدوله، کوچه استقلال، پلاک ۴

نکات لازم:

کپی پاسپورت، کارت ملی و شناسنامه باید در صفحه A4 باشد. متقاضی باید شخصا صحت مندرجات فرم را تایید و امضاء کند. ویزای تایلند طی 7 الی 10 روز کاری صادر می‌شود.

انواع ویزای تایلند

بسته به اهداف شما برای سفر به تایلند انواع مختلفی ویزا برای متقاضیان سفر به تایلند درنظر گرفته شده است؛ سفر به تایلند به قصد توریستی، تحصیلی، کاری و یا ترانزیت اگر باشد، باید نوع مشخص شده‌ای از ویزای تایلند را درخواست دهید. انواع ویزای تایلند عبارتند از:

ویزای توریستی تایلند

نام دیگر این ویزا ویزای گردشگری تایلند نیز می‌باشد و از بیشترین درخواست ویزا همین نوع ویزا تایلند و شناخته شده ترین نوع ویزا تایلند می‌باشد. شما با این ویزا می‌توانید در تعطیلات خود به قصد گشت و گذار به تایلند سفر کنید. تا زمان اعتبار ویزا در این کشور به خوشی سپری کنید. در واقع این نوع ویزا این ویزا در غالب ویزای توریستی 60 روزه صادر می‌شود.

ویزای کاری تایلند

برای متقاضیانی که قصد فعالیت تجاری در تایلند دارند مناسب است و یا می‌خواهند برای ایجاد کسب‌وکار در این کشور مدت زمان بیشتری بمانند مناسب است. به این مدل افراد ویزای کاری تایلند را پیشنهاد می‌کنیم که در صورت واجد شرایط بودنِ مدارک صادر می‌شود.

همچنین اگر از سوی کارفرمایان تایلندی پیشنهاد شغلی Job Offer دریافت کردید. درخواست ویزای کاری تایلند را باید بدهید. با گرفتن این ویزا مجوز کار و فعالیت را از دولت تایلند دریافت خواهید کرد که دارای اعتبار و مدت محدودی‌ست.

ویزای تحصیلی تایلند

برای کسانی صادر میشود که قصد تحصیل در تایلند و شرکت در دانشگاه ها و موسسه های آموزشی این کشور را دارند. خوب است بدانید تایلند از کشورهای ارزان برای دانشجویان مهاجر است و این کشو به دانشجویان امکان اقامت یک ساله را می‌دهد. (هر 90 روز می‌بایست برای پرداخت هزینه تمدید ویزای تحصیلی تایلند به اداره مهاجرت این کشور مراجعه کنید.)

ویزای ترانزیت تایلند

ویزای ترانزیت یا ویزای فرودگاهی تایلند این نوع ویزا برای افرادی که آسمان تایلند را واسطه رفتن به کشور دیگر قرار می‌دهند مناسب است در واقع افرادی که عبور از تایلند و رسیدن به مقصدی دیگر نیازمند دریافت ویزا ترانزیت تایلندهستند ؛ ویزای ترانزیت تایلند را توصیه می‌کنیم.

رمدت زمان ویزا تایلند

ویزای یک بار ورود تایلند

همانطور که از نام آن پیداست با در دست داشتن این نوع ویزا فقط می‌توانید یکبار به تایلند سفر کنید با این ویزا تنها مجوز یک بار ورود و خروج از کشور دارید که به‌صورت ویزا 60 روزه تایلند صادر می‌شود. با گرفتن این ویزا قادر خواهید بود فقط یک بار وارد کشور شده و از آن خارج شوید.

ویزای چند بار ورود (ویزای مولتی تایلند)

با این ویزا مجوز چند بار ورود و خروج از کشور را دارید و می‌توانید بیش‌از یک بار وارد تایلند شوید. به‌عنوان مثال ویزای مولتی تایلند به شما امکان این را می‌دهد که برای تردد در کشور دچار محدودیت نباشید.

سوالات متداول

خیر نیازی به حضور نیست، شما می‌توانید از طریق آگرین اقدام به دریافت ویزای تایلند کنید.

۳ الی ۵ روز کاری

بله. می‌توانید از طریق آگرین گشت ویزای تایلند فوری درخواست نمایید.

می‌توانید ویزای تایلند را از طریق آژانس مسافرتی آگرین گشت درخواست نمایید.

ویزای گردشگری تایلند 60 روزه و به صورت یک بار ورود ارائه می‌شود.
پس از خرید ویزای تایلند و صدور آن، 58 روز فرصت دارید از آن استفاده کنید.
ویزای تایلند به صورت لیبل بر روی پاسپورت درج شده صادر می‌گردد.